دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی من همسرش هستم با کیفیت های مختلف

فیلم من همسرش هستم به کارگردانی مصطفی شایسته با لینک مستقیم

به همراه پخش انلاین 

تمام کیفیت ها و لینک مستقیم

کارگردان: مصطفی شایسته | موضوع: عاطفی، اجتماعی

مدت زمان: 90 دقیقه | محصول سال: 1390

فرمت: تمام کیفیت ها | حجم: 248 مگابایت

خلاصه فیلم
شهلا (نیکی کریمی) از زندگی با همسرش امیرحسین (مصطفی زمانی) ناراضی است. امیرحسین دکتر موفقی است که با مرجان (میترا حجار) منشی خود رابطه دارد و شهلا هم از این موضوع با خبر است. تلفن هایی به امیرحسین زده می شود که به او هشدار می دهد که شهلا با مردی رابطه دارد اما…

بازیگران:
نیکی کریمی، مصطفی زمانی، میترا حجار، لادن طباطبایی، امیر نصیری‌یکتا، مریم شیرازی، نیکا خسروآبادی، مریم عبدلی، شایان جلالی، محمدپارسا قراخانلو

دانلود فیلم | دانلود انیمیشن-شیراز مووی فیلم ,مصطفی ,| ,همسرش ,امیرحسین ,شهلا ,همسرش هستم ,من همسرش ,فیلم من ,تمام کیفیت ,کیفیت هامنبع

دانلود فیلم The Grudge 2004 کینه با دوبله فارسی

دانلود فیلم خفگی با کیفیت ۱۰۸۰p و لینک مستقیم

دانلود فیلم Sherlock Holmes A Game of Shadows 2011 شرلوک هولمز بازی سایه ها با دوبله فارسی

دانلود فیلم اروند با کیفیت ۱۰۸۰p و لینک مستقیم

دانلود فصل چهارم سریال the blacklist لیست سیاه با دوبله فارسی

دانلود فیلم Mission Impossible Ghost Protocol 2011 ماموریت غیر ممکن پروتکل شبح با دوبله فارسی

دانلود سریال وست ورلد Westworld با دوبله فارسی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تعطیلی مدرسه 98 لاستيك كومهو تجزیه و تحلیل آماری داده های اقتصادی و صنعتی با مینی تب -sp دانلود آهنگ های جدید پرطرفدار 98 ایرانی و خارجی پایان نامه graceitil424q site AMIR0260 ولی الله خرید اینترنتی ویدئوپروژکتور اندرویدی مدل T10 تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.